xCaps

SERWER MINECRAFT CAVEBLOCK

SERWER JUZ DZIALA WBIJAJ!!

§1. Płatności.

§1.Administracja nie odpowiada za błędnie napisaną treść SMS
§2.Prosimy każdego kupującego na naszym itemshopie o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych oraz sprawdzenie kwoty do zapłaty, gdyż Właściciel serwisu nie odpowiada za pomyłki z tym związane.
§3.W czasie zakupu usług na sklepie prosimy być online na serwerze!

§2 Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że przetwarzając dane osobowe w ramach usługi projektu xCaps.pl.
1. Użytkownik nie powinien podawać w grze, na serwerze głosowym discord oraz teamspeak3 swojego imienia, nazwiska ani żadnych innych informacji które umożliwiłyby jego identyfikacje.
2. Serwis xCaps.pl zapisuje w logach serwera a także bazie danych informacje takie jak; nazwa konta (tzw. Nick), adres IP, hasło, informacje o usługach, informacje o przedmiotach pozostawionych na koncie.
3. Powyższe dane zapisywane są w celu umożliwienia rozgrywki użytkownikowi na serwerze xcaps.pl oraz identyfikacji użytkownika.
4. Administratorem danych osobowych jest PATRYK PATRYQU

§3 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, administracja xCaps.pl podejmie decyzje wedle uznania.
2. W przypadku zakończenia działalności xCaps.pl, właściciel nie realizuje zwrotów kosztów za zakupione płatne usługi.
3. Niniejszy regulamin wchodzi w życie dnia 15.08.2021r, wraz z późniejszymi zmianami.

Właściciel serwisu

XCAPS PATRYK PATRYQU